Виховна робота на кафедрі здійснюється кураторами академічних груп та відповідальним за виховну роботу й передбачає:

1) роботу зі студентами – проведення години куратора, виховних бесід та відвідування студентів, що проживають у гуртожитках;

2) святкування – проведення святкових концертів, тематичних вечорів, відзначення пам’ятних дат;

3) інтерактив – проведення інтелектуальних англомовних ігор, вікторин, конкурсів;

4) спорт – організація та проведення спортивно-оздоровчих заходів;

5) відпочинок – організація дозвілля студентів, екскурсій, проведення квестів, відвідування концертів, театральних вистав, кіно.

Кожного семестру куратори академічних груп планують проведення години куратора, яка вноситься у розклад. Година куратора – це пара, відведена для проведення куратором виховних бесід, обговорення разом із групою нагальних питань, їх вирішення.

За межами навчальних аудиторій викладачами кафедри організовуються різноманітні культурно-масові заходи для студентів. Щорічно ми відзначаємо День перекладача, влаштовуємо святковий концерт та конкурс на кращий переклад. Гарною традицією стало проведення урочистої посвяти в перекладачі студентів першого курсу. Окрім Дня перекладача, викладачі й студенти кафедри  щороку відзначають Хеллоуін, День Святого Валентина, Міжнародний жіночий день, День Європи, День англійської мови.

З метою покращення знань англійської мови та перекладацьких навичок викладачами кафедри щорічно проводяться інтерактивні інтелектуальні ігри та вікторини, квести, під час яких студенти демонструють свої знання та дізнаються багато нового у легкій та невимушеній атмосфері дружнього змагання.

Відповідальним за виховну роботу на кафедрі проводяться спортивні заходи із різних видів спорту та у різних форматах. Так, зокрема, проводяться матчі з футболу, волейболу, баскетболу між викладачами та студентами, між студентами-перекладачами та іноземними студентами,  студентами з інших спеціальностей. Щоліта студенти спеціальності мають змогу прийняти участь в англомовному спортивному бейсбольному таборі, під час якого вони не лише грають у бейсбол, а й мають змогу спілкуватися із носіями мови.

Куратори академічних груп також організовують дозвілля студентів. Групи збираються на пікніки, відвідують кіно, вистави у театрі, різноманітні заходи в місті. Разом із викладачами. Студенти мають змогу їздити на екскурсії. Щорічно куратори планують екскурсії в Чернівці, Львів, Київ, Камянець-Подільський. Меджибіж, Карпати. Щорічно у першому та другому сестрі заплановано проведення різноманітних квестів: для студентів першого курсу з метою вивчити структуру університету, квест по місту з метою ближче познайомитися з містом та його історичними пам’ятками, англомовний квест. Виховна робота посідає важливе місце в діяльності кафедри адже сприяє всебічному розвитку студентів та розширює їх кругозір.

Святкування Міжнародного дня перекладача

Допомагаємо тваринам!

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Виховний захiд до Дня Європи

Представляємо Україну за океаном

МІНЯЙТЕ СВІТ ДО КРАЩОГО…

Від навчання – до активного відпочинку!

Проводимо вихідні разом!

Не парами єдиними: зустріч за кавою з викладачами-випускниками кафедри

Святковий вечір до Дня Подяки

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи

Магістри діляться досвідом зі студентами молодших курсів

Година парадоксальних повідомлень «Альфред Нобель – меценат світової науки»

Зустріч студентів з випускником кафедри Олегом Кульчицьким

Halloween Online?! А чому б і ні!

Postcrossing – чудова можливість спілкування з носіями мови!

TRANSLATORIUM 2021. Ростемо та розвиваємось!

Виховний захід до Дня перекладача

Перекладацький квест для першокурсників – перший крок на шляху до яскравого студентського життя!

День Вишиванки

До Дня Європи в Україні Віртуальна подорож країнами Євросоюзу

Стартувала інформкампанія до Дня Європи

Відзначили закінчення зими