Профорієнтаційна зустріч зi старшокласниками напередодні

English Language Day

22 квітня 2022 року проведено профорієнтаційний захід зі старшокласниками Деражнянських ліцеїв №1 та №2 й Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова.

“A different language is a different vision of life” – саме під таким гаслом відбувся профорієнтаціний захід – інтерактивне заняття – дружня бесіда з перспективними абітурієнтами Хмельницького національного університету.

Зустріч пройшла напередодні Дня англійської мови (English Language Day), який у всьому світі відзначають 23 квітня. Значення англійської мови у світовому співтоваристві важко переоцінити. Нині понад 2 мільярди людей розмовляють англійською. Приблизно половина – це носії мови, інша половина обрала її як іноземну. З початку ХХ століття англійська мова вважається мовою міжнародного спілкування. Це одна з офіційних мов ООН та низки інших світових організацій.

Як не крути, англійська стане в нагоді всюди: англійською проводять усі міжнародні наукові конференції, а також пишуть наукові праці й обмінюються корисною інформацією; міжнародні спортивні заходи: світові чемпіонати й Олімпійські ігри проводять теж англійською; мандрівникам зі знанням англійської мови буде комфортно в будь-якій країні і будь-якому місті; прихильникам класичної літератури ймовірно сподобається читати в оригіналі твори Шекспіра й Конан Дойля.

Саме це і спробували довести  майбутнім студентам на практиці: досить нудно бути пасивним слухачем схожих заходів, натомість цікаво взяти участь самому, долучившись до інтерактивних завдань, ігор та дискусій.  Старшокласники з неабияким зацікавленням переглянули відео про English Language Day, подискутували про перспективи вступу в університет у Wordwall, створили колективну інтелект-карту у MindMeister, відповівши на запитання щодо ключових чинників у виборі професії та закладу вищої освіти, розширили словниковий запас з теми University Life й взяли участь в інтерактивній грі Kahoot! 

Жвава дискусія щодо майбутнього вибору професії й цікаві інтерактивні завдання залишили незабутні враження в усіх учасників заходу, про що свідчать щирі позитивні емоції! Сподіваємося, що з усіх закладів вищої освіти ви оберете Хмельницький національний університет!

12 травня 2022 року проведено профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками НВО №28 м. Хмельницького.

Протягом 2021-2022 навчального року проведено низку профорієнтаційних заходів з учнями ліцеїв № 16 та 17 м. Хмельницького.