Факультет міжнародних відносин Адреса: 29000, м. Хмельницький вул. Інститутська 7/1, ауд. 306

Посада: доцент

Науковий ступінь: доктор педагогічних наук

Вчене звання: доцент

 

Освіта:

2008 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Спеціальність: «Мова та література (французька, англійська)», кваліфікація: магістр філології, викладач дослідник французької та англійської мови і зарубіжної літератури, перекладач з французької та англійської мови.

2012 р. Захист кандидатської дисертації за спеціальністю: 13.00.04. – «Теорія і методика професійної освіти» відбувся в Хмельницькому національному університеті. Тема дисертації: «Формування комунікативної компетентності майбутніх перекладачів з використанням технологій дистанційного навчання».

2019 р. Захист докторської дисертації за спеціальністю: 13.00.04. – «Теорія і методика професійної освіти» відбувся в Національній академії державної прикордонної служби імені Богдана хмельницького. Тема дисертації: «Теоретичні та методичні основи формування професійної підготовки майбутніх перекладачів в інформаційно-освітньому середовищі університету».

 

Тематика наукових досліджень:

Лексичні аспекти перекладу; застосування інформаційних технологій при формуванні професійної компетентності перекладача.

 

Курси, які викладає:

  1. Переклад офіційно-ділових документів
  2. Практика перекладу з англійської мови
  3. Переклад науково-технічних текстів
  4. Військовий переклад

Post Author: Наталія Петляк